| Artikelnummer: | LP5912-1.8DRVR IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | TI |
| Teil der Beschreibung.: | TI WSON6 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG LINEAR 3V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON
IC REG LINEAR 3V 500MA 6WSON