| Artikelnummer: | DF40SB-24DS-0.4V(51) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN PLUG 10POS SMD GOLD
HRS SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
TO-263
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
SHINDEN SOT263
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI