| Artikelnummer: | DF40SB-60DS-0.4V(51) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
TO-263
CONNECTOR
CONNECTOR
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
SHINDEN SOT263
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
HRS SMD
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS