| Artikelnummer: | DF40SC3L |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SHINDENGEN |
| Teil der Beschreibung.: | SHINDEN SOT263 |
| Datenblätte: | None |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| DF40SC3L Einzelheiten PDF [English] | DF40SC3L PDF - EN.pdf |
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
HRS SMD
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS