| Artikelnummer: | DF40SB-40DS-0.4V(51) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
TO-263
SHINDEN SOT263
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS