| Artikelnummer: | DF40SB-50DS-0.4V(51) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI
TO-263
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
SHINDEN SOT263
HRS SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD