| Artikelnummer: | DF40SB-80DS-0.4V(51) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 10POS
HRS SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
FPC TO BOARD CONNECTOR, 0.4MM PI
CONNECTOR
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS
CONNECTOR
SHINDEN SOT263
CONN 0.4MM RCPT SMD 50POS
CONN 0.4MM RCPT SMD 20POS