| Artikelnummer: | L78L12ABDT |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | STMicroelectronics |
| Teil der Beschreibung.: | L78L12ABDT ST |
|---|---|
| Paket | SOP8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| L78L12ABDT Einzelheiten PDF [English] | L78L12ABDT PDF - EN.pdf |
ST SOP
IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3