| Artikelnummer: | L78L12ABU |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | STMicroelectronics |
| Teil der Beschreibung.: | L78L12ABU ST |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Paket | SOT89 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| L78L12ABU Einzelheiten PDF [English] | L78L12ABU PDF - EN.pdf |
L78L12ACD13TR SOP8 STM
L78L12ACU ALJ
IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO
L78L12ABDT ST
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
IC REG LINEAR 10V 100MA 8SO
IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO
ST SOP
IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
ST SOT89
NS SOP-8
L78L12ABD13TR ST
IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3