| Artikelnummer: | ZEN056V130A24LSCT-ND |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | TYCO SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ZEN056V130A24LSCT-ND Einzelheiten PDF [English] | ZEN056V130A24LSCT-ND PDF - EN.pdf |
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
TYCO SMD
TYCO SMD
TVS DEVICE MIXED 5.6V SMD
TVS DEVICE MIX POLYZEN 5.6V SMD
TVS DEVICE MIXED SMD
POLYZEN 5.6V PPTC/ZENR TEST BRD
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
TVS DEVICE POLYZEN
ZEN056V240A16LS TYCO
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
ZEN056V240A24LS TYCO
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
POLYZEN 5.6V TEST BRD