| Artikelnummer: | ZEN056V130A16GS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | TYCO SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ZEN056V130A16GS Einzelheiten PDF [English] | ZEN056V130A16GS PDF - EN.pdf |
Schneider 2018+RoHS
TVS DEVICE MIXED 48V SMD
ZEN056V130A24LS QFN TYCO
TYCO SMD
ZENIC DIP32
CONTROL LOGIC 6 IN 4 OUT 24V
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
TYCO SMD
POWER SUPPLY MODULE 100-240V
POLYZEN 5.6V TEST BRD
TVS DEVICE MIXED SMD
POLYZEN 5.6V PPTC/ZENR TEST BRD
MEMORY CARTRIDGE ZEN CONTROL
SOFTWARE ZEN CONTROL CD VER 4
TVS DEVICE MIXED 5.8V
TVS DEVICE MIX POLYZEN 5.6V SMD
CONTROL LOG 6 IN 4 OUT 100-240V
TVS DEVICE MIXED 24V SMD