| Artikelnummer: | ZEN056V240A16LS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Teil der Beschreibung.: | ZEN056V240A16LS TYCO |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ZEN056V240A16LS Einzelheiten PDF [English] | ZEN056V240A16LS PDF - EN.pdf |
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
TVS DEVICE POLYZEN
TYCO SMD
ZEN098V230A16CS TYCO
POLYZEN 6.5V PPTC/ZENR TEST BRD
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
TVS DEVICE MIXED 6V SMD
TYCO SMD
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
TVS DEVICE MIXED 5.6V SMD
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
POLYZEN 5.6V PPTC/ZENR TEST BRD
TVS DEVICE MIXED 9.8V SMD
POLYZEN 5.6V TEST BRD
ZEN056V240A24LS TYCO
TVS DEVICE MIXED 5.6V SMD