| Artikelnummer: | ZEN056V130A24LS QFN |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | ZEN056V130A24LS QFN TYCO |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | SMD |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ZEN056V130A24LS QFN Einzelheiten PDF [English] | ZEN056V130A24LS QFN PDF - EN.pdf |
ZENIC DIP32
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
TVS DEVICE MIXED SMD
TVS DEVICE MIX POLYZEN 5.6V SMD
POLYZEN 5.6V PPTC/ZENR TEST BRD
TVS DEVICE MIXED 16V SMD
TVS DEVICE MIXED 48V SMD
ZEN QFN
TYCO SMD
TYCO SMD
TVS DEVICE MIXED 5.8V
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
POLYZEN 5.6V TEST BRD
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
TVS DEVICE MIXED 5.6V SMD