| Artikelnummer: | ZEN056V230A16LS IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | TYCO SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
POLYZEN 5.6V PPTC/ZENR TEST BRD
TVS DEVICE MIXED POLYZEN SMD
TYCO SMD
TVS DEVICE POLYZEN
TVS DEVICE MIXED 24V SMD
TVS DEVICE MIXED 5.6V SMD