| Artikelnummer: | F12NK60Z |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | STMicroelectronics |
| Teil der Beschreibung.: | ST/ TO-220F |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| F12NK60Z Einzelheiten PDF [English] | F12NK60Z PDF - EN.pdf |
FSC TO220
SHINDENGEN ZP
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
FSC TO-220F
ST/ TO-220F
SHINDENGEN TO220F
MOSPEC TO-220
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
HS TO-220
POTENTIOMETER ROTARY 50K 0.1W
ARTESYN New
FAIRCHILD TO220
IGBT Modules
IGBT Modules
N/A QFN
DIODE GEN PURP 120V 12A P600
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V