| Artikelnummer: | F12X52VX3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SHINDENGEN |
| Teil der Beschreibung.: | SHINDENGEN ZP |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| F12X52VX3 Einzelheiten PDF [English] | F12X52VX3 PDF - EN.pdf |
ARTESYN New
SHINDENGEN TO-263
FAIRCHILD TO220
DIODE GEN PURP 120V 12A P600
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
FSC TO-220F
FSC TO220
MOSPEC TO-220
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
POTENTIOMETER ROTARY 50K 0.1W
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V