| Artikelnummer: | IXFK44N50S |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IXFK44N50S
IXYS Corporation
MOSFET N-CH 800V 44A TO264AA
IXYS New
IXYS New
MOSFET N-CH 800V 44A TO264AA
IXYS TO-3PL
MOSFET N-CH 500V 48A TO264AA
MOSFET N-CH 500V 44A TO264AA
MOSFET N-CH 500V 44A TO-264AA
MOSFET N-CH 500V 44A TO264
MOSFET N-CH 900V 40A TO264AA
MOSFET N-CH 100V 420A TO264AA
MOSFET N-CH 550V 44A TO264AA
MOSFET N-CH 600V 44A TO264AA
MOSFET N-CH 500V 44A TO264AA
MOSFET N-CH 500V 44A TO264