| Artikelnummer: | F12ZP52VX3 7072 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SHINDENGEN |
| Teil der Beschreibung.: | SHINDENGEN TO-263 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
SHINDENGEN TO220F
POTENTIOMETER ROTARY 50K 0.1W
FSC TO-220F
ST/ TO-220F
IGBT Modules
DIODE GEN PURP 120V 12A P600
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
FSC TO220
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V
SHINDENGEN ZP
INCREMENT ROTARY ENCODER DC 5V