| Artikelnummer: | MY2AC110120(S) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Automation |
| Teil der Beschreibung.: | Power/Signal Relay, DPDT, Moment |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
MY SOP
MY2-US-SV-12VDC OMRON
SUPER MY RELAY
MY275 MOTO
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 50V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
TI SSOP16
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
MY2F-200/220VAC OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V