| Artikelnummer: | MY2F-200/220VAC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Electronic Components |
| Teil der Beschreibung.: | MY2F-200/220VAC OMRON |
|---|---|
| Paket | DIP-8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MY2F-200/220VAC Einzelheiten PDF [English] | MY2F-200/220VAC PDF - EN.pdf |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
MY2-US-SV-12VDC OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
MY275 MOTO
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
Power/Signal Relay, DPDT, Moment
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
SUPER MY RELAY
TI SSOP16
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V