| Artikelnummer: | MY24CW02SC-2.7 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | MY |
| Teil der Beschreibung.: | MY SOP |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MY24CW02SC-2.7 Einzelheiten PDF [English] | MY24CW02SC-2.7 PDF - EN.pdf |
TI SSOP16
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
SUPER MY RELAY
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
MY275 MOTO
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
Power/Signal Relay, DPDT, Moment
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
MY2-US-SV-12VDC OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 50V
MY2F-200/220VAC OMRON
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 6V