| Artikelnummer: | FX12B-60P-0.4SV(11) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN PLUG 40POS SMD
CONNECTOR
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN RCPT 60POS SMD
CONN RCPT 40POS SMD
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
CONN PLUG 60POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
CONN PLUG 60POS SMD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD