| Artikelnummer: | FX12B-40S-0.4SV(22) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN RCPT 60POS SMD
CONN PLUG 60POS SMD GOLD
CONN PLUG 40POS SMD
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN PLUG 24POS SMD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
CONN PLUG 60POS SMD
HRS SMD
CONN RCPT 24POS SMD
CONN RCPT 40POS SMD