| Artikelnummer: | DF40C-100DS-0.4V(57) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Datenblätte: |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
HIROSE CONNECTOR
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
HRS connector
CONN RECEPTACLE SMD
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
CONN RECEPTACLE SMD
HRS 2021+RoHS
CONN PLUG 10POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS DUAL 0.4MM SMD
CONN PLUG 10POS SMD GOLD