| Artikelnummer: | FFPF20UP30S F20UP30S |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | FAIRCHI |
| Teil der Beschreibung.: | FAIRCHI TO-220F |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| FFPF20UP30S F20UP30S Einzelheiten PDF [English] | FFPF20UP30S F20UP30S PDF - EN.pdf |
DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220FP
DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220F
DIODE GEN PURP 200V 20A TO220F
20A, 600V, ULTRAFAST DUAL DIODE
DIODE GEN PURP 400V 20A TO220F
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220F
DIODE GEN PURP 200V 20A TO220F
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220F
DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220F
FFPF20UP40STU FAIRCHILD
DIODE GEN PURP 300V 20A TO220F
FAIRCHI TO-220F
DIODE GEN PURP 400V 20A TO220F
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220F
FFPF20UP60DN FSC
DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220F