| Artikelnummer: | LT1121CS8-3.3V |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | LTINEAR |
| Teil der Beschreibung.: | LT1121CS8-3.3V LTINEAR |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1121CS8-3.3V Einzelheiten PDF [English] | LT1121CS8-3.3V PDF - EN.pdf |
LINEAR SOP-8
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
LT1121CS8-3.3#TR LINEAR
LT1121CS8#TR LINEAR
LT SOP-8
LT1121CS8-3.3 LT
IC REG LDO 3.3V 0.15A 8SOIC
LT1121A - MICROPOWER LOW DROPOUT
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
LINEAR 8SO
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
LT SOP8
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
LT1121CS8-3.3#TRPB LT
LT1121CS8-3 LT
LT1121CS8-5.0 LT
IC REG LINEAR POS ADJ 150MA 8SO