| Artikelnummer: | LT1121CS8-3.3#TRPB |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | LINEAR |
| Teil der Beschreibung.: | LT1121CS8-3.3#TRPB LT |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1121CS8-3.3#TRPB Einzelheiten PDF [English] | LT1121CS8-3.3#TRPB PDF - EN.pdf |
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
LT1121A - MICROPOWER LOW DROPOUT
IC REG LDO ADJ 0.15A 8SOIC
LT1121CS8-3.3V LTINEAR
LT1121CS8#TR LINEAR
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
LT1121CS8-3 LT
LT SOP8
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
LT1121CS8-5.0 LT
LT1121CS8-3.3 LT
LT1121CS8-3.3#TR LINEAR
LINEAR SOP-8
LINEAR 8SO
IC REG LDO 3.3V 0.15A 8SOIC
LT SOP8
IC REG LINEAR POS ADJ 150MA 8SO