| Artikelnummer: | UP2UC-2R2-R/3316-2R2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | COOPER |
| Teil der Beschreibung.: | UP2UC-2R2-R/3316-2R2 COOPER |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| UP2UC-2R2-R/3316-2R2 Einzelheiten PDF [English] | UP2UC-2R2-R/3316-2R2 PDF - EN.pdf |
FIXED IND 470UH 500MA 1.27OHM SM
FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
FIXED IND 680UH 400MA 2.02OHM SM
FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD
FIXED IND 220UH 800MA 610MOHM SM
FIXED IND 330UH 600MA 1.02OHM SM
FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD