| Artikelnummer: | MY2K-US-DC24 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Automation |
| Teil der Beschreibung.: | MY2K-US-DC24 |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 120V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
MY2K-US-DC24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V