| Artikelnummer: | KMB2D0N60SA-RTK/P MOS |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
KEC SOT-23
SCHOTTKY BRIDGE RECTIFIER 60V MB
BRIDGE RECT 1PHASE 60V 2A MBS
KEC SOP-8
SCHOTTKY BRIDGE RECTIFIER 80V MB
KEC SOT23-3
BRIDGE RECT 1PHASE 80V 2A MBS