| Artikelnummer: | FH12-24S-0.5SH(81) |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN FFC FPC VERT 22POS 1MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.5MM R/A
HRS SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC FPC BOTTOM 24POS 1MM RA
CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD