| Artikelnummer: | FH12-24S-0.5SV(80) |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.5MM R/A
HRS SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD