| Artikelnummer: | DF40JC-100DP-0.4V(53) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN PLUG 100POS SMD GOLD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | |
| Serie | * |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | DF40J |
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN RCPT 90POS SMD GOLD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
CONN HDR 90POS DUAL 0.4MM SMD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN RCPT 90POS SMD GOLD
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN PLUG 34POS SMD GOLD
CONN PLUG 10POS SMD GOLD