| Artikelnummer: | DF40C-30DP-0.4V(57) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Datenblätte: |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
CONN HDR 34POS DUAL 0.4MM SMD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
HRS SMD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
HRS Connect
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN PLUG 30POS SMD GOLD