| Artikelnummer: | DF40C-20DS-0.4V(51) IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | HRS |
| Teil der Beschreibung.: | HRS SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
CONNECTOR
HRS CONNECTOR
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN PLUG 12POS SMD GOLD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
HRS SMD
CONNECTOR
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
CONN RECEPTACLE SMD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD