| Artikelnummer: | BLC9G15LS-400AVTZ |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ampleon |
| Teil der Beschreibung.: | BLC9G15LS-400AVT - 400W LDMOS PA |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | BLC9 |
| BLC9G15LS-400AVTZ Einzelheiten PDF [English] | BLC9G15LS-400AVTZ PDF - EN.pdf |
TRANS RF 60W LDMOS DFM6F
RF FET LDMOS 65V 19.2DB SOT12753
RF FET LDMOS 65V SOT12753
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
RF LDMOS TRANS 120W SOT1273
RF FET LDMOS 65V 14.5DB SOT12512
TRANS RF 60W LDMOS DFM6F
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
RF MOSFET SOT1275 REELDP
RF FET
RF LDMOS TRANS 120W SOT1273
BLC9G20LS-120V AMP
BLC9G20LS-150PV AMP
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT12583
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2