| Artikelnummer: | LP2981A-29DBVRG4 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | TI |
| Teil der Beschreibung.: | TI SOT23-5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP2981A-29DBVRG4 Einzelheiten PDF [English] | LP2981A-29DBVRG4 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
TI SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
TI SOT23-5
LP2981A-18DBVT TI
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5