| Artikelnummer: | GLSU10M122 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Sprague Goodman |
| Teil der Beschreibung.: | BALUN 50/200 OHM |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | SURFCOIL® GLSU |
| Paket | Bulk |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Impedanz - asymmetrisch / symmetrisch | 50 / 200Ohm |
| GLSU10M122 Einzelheiten PDF [English] | GLSU10M122 PDF - EN.pdf |
SMD0805
GREENLIANT BGA
GREENLIANT BGA
BALUN 20MHZ-750MHZ 5SMD GW
FIXED IND 1.5UH SMD
FIXED IND 820NH SMD
DIRECTIONAL COUPLER 1.7GHZ 20DB
FIXED IND 6.8UH SMD
BALUN 4.5MHZ-1GHZ 5SMD GULL WING
INDUCT ARRAY 2 COIL SMD
FIXED IND 4.7UH SMD
FIXED IND 12UH 740MA 280MOHM SMD
FIXED IND 10UH SMD