| Artikelnummer: | SMF18A-R1 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | PANJIT |
| Teil der Beschreibung.: | PANJIT SOD123 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| SMF18A-R1 Einzelheiten PDF [English] | SMF18A-R1 PDF - EN.pdf |
TVS DIODE 18V 29.2V DO219AB
TVS DIODE 18V 29.2V DO219AB
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMF
Interface
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123FL
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
TVS DIODE 18V 29.2V DO219AB
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMF
SMF18AT/R PANJIT
TVS DIODE 18V 29.2V DO219AB
TVS - Diodes SOD-123FL 18V 200W
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
TVS DIODE 18V 29.2V DO219AB