| Artikelnummer: | LP2989IMM-2.5 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS |
| Teil der Beschreibung.: | LP2989IMM-2.5 NSC |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP2989IMM-2.5 Einzelheiten PDF [English] | LP2989IMM-2.5 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 5V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR 5V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR 3V 500MA 8VSSOP
NS MSOP-8
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP
NS/TI MSOP
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP
IC REG LINEAR FIXED POS LDO 3.3V
IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC