| Artikelnummer: | TC1186-3.3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Micrel / Microchip Technology |
| Teil der Beschreibung.: | TC1186-3.3 MICROCHIP |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| TC1186-3.3 Einzelheiten PDF [English] | TC1186-3.3 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
VBSEMI SOT23-5
IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Microchip SOT23-5
V SOT23A
V SOT23A
IC REG LINEAR 4V 150MA SOT23-5
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
MICROCHIP SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
TC1186-5.0VCT Microchip
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5