MITSUBISHI RM500DZ-H
Artikelnummer: RM500DZ-H
    Bedingung New Original Stock
    Garantie 100% Perfect Functions
    Anfrage-E-Mail Info@Y-IC.com
    RM500DZ-H Einzelheiten PDF [English] RM500DZ-H PDF - EN.pdf
    ESD-Antistatikschutz.
RM500DZ-H Produktdetails
Herstellerteilenummer
RM500DZ-H
Schlüsselmerkmale
6-pack IGBT-Modul
Nennstrom 500A / 1200V