| Artikelnummer: | LSDMI8GB-C10-101 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LSDMI8GB-C10-101 Einzelheiten PDF [English] | LSDMI8GB-C10-101 PDF - EN.pdf |
LEXAR TF
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V