| Artikelnummer: | LSDMI64G-C10-101 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LSDMI64G-C10-101 Einzelheiten PDF [English] | LSDMI64G-C10-101 PDF - EN.pdf |
SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
FIXED IND 10UH 450MA 1.12OHM SMD