| Artikelnummer: | LSDMI200-C10-107 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LSDMI200-C10-107 Einzelheiten PDF [English] | LSDMI200-C10-107 PDF - EN.pdf |
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V