| Artikelnummer: | GT25-12DP-2.2H(55) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN HEADER SMD R/A 12POS 2.2MM |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN INLINE SOCKET HSG W/RETAIN
CONN RETAINER
HRS SMD
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN HEADER SMD R/A 12POS 2.2MM
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
GIANTEC CSP
CONN INLINE SOCKET HOUSING
G SON
CONNECTOR
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
GT DFN
CONN SOCKET HSG 12POS 2.20MM