| Artikelnummer: | GT25-12DS-HU/R(50) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN INLINE SOCKET HSG W/RETAIN |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | GT25 |
CONN HEADER SMD R/A 12POS 2.2MM
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN SOCKET HSG 12POS 2.20MM
CONNECTOR
CONNECTOR
CONN HEADER SMD 16POS 2.2MM
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN INLINE SOCKET HSG W/RETAIN
CONN SOCKET 20-24AWG CRIMP TIN
CONN TERMINAL CRIMP
CONN HEADER SMD 16POS 2.2MM