| Artikelnummer: | GT25-12DP-2.2V(01) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN PIN HEADER PCB SMD STR |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | RoHS-konform |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN HEADER SMD R/A 12POS 2.2MM
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
CONN SOCKET HSG 12POS 2.20MM
CONN RETAINER
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN INLINE SOCKET HOUSING
G SON
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
CONN HEADER SMD 16POS 2.2MM
HRS SMD
GIANTEC CSP