| Artikelnummer: | GLFR1608TR55M |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | TDK Corporation |
| Teil der Beschreibung.: | GLFR1608TR55M TDK |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| GLFR1608TR55M Einzelheiten PDF [English] | GLFR1608TR55M PDF - EN.pdf |
GLFR2012T2R2M-LR/0805 2R2 2.2U Original
FIXED IND 1UH 1.15A 58 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 160MA 3 OHM SMD
FIXED IND 2.2UH 900MA 88MOHM SMD