| Artikelnummer: | AZ1117T-1.2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BCD |
| Teil der Beschreibung.: | AZ1117T-1.2 BCD |
|---|---|
| Paket | TO-220 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ1117T-1.2 Einzelheiten PDF [English] | AZ1117T-1.2 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 1.2V 1A TO220-3
IC REG LIN POS ADJ 1.25A TO263
IC REG LINEAR 5V 1.25A TO263-2